2019.


undefined
finalna večer u Opatiji, dvorana Drago Gervais

UVOD


SKLADBE

 

01. NA PARAPETU (Robert Grubišić -  Zlatan Marunić  - R.Grubišić / I. Načinović)                                                                                                                                             klapa Tić         

02. SE DO KAD JE SVETA (Saša Markovski - Vjeko Alilović - Saša Markovski)                                                                                                                                                   Nina Kraljić

03. LIPČA SU NJENA OKA DVA (Bruno Krajcar - Daniel Načinović - Janoš Feher)                                                                                                                              Gianluca Draguzet

04.  JUBAV JE JUBAV (Andrej Baša - Andrej Baša  - A. Baša)      Martina Majerle  

 

05.  MOJOJ ISTRIJANKI (Erik Balija  - Erik Balija - Mauro Giorgi)  Erik Balija 

  

06.  NAŠA MENDULA  (Mirjana Bobuš  - Mirjana Bobuš  - Aleksandar Valenčić)                                                                                                                                           Mirjana Bobuš

07. MEŽNJAROV SIN  (Robert Grubišić - Zlatan Marunić - Robert Grubišić)                                                                                                                                                 Neven Barac   

08.  ČA MOREŠ MI ZET (Duško Rapotec Ute - Tatjana Bon  - Duško Rapotec Ute)                                                                                                                                     Vivien Galletta

09. ANA Z LOVRANA  (Mario Koritnik -  Mario Koritnik - Mario Koritnik)                                                                                                                                        Duško Jeličić i Bonaca

10.  LIPO LITO (Andrej Baša -  Robert Pilepić  - Andrej Baša)     Nina Fakin

 

11.  PRIMORSKA ARIJA (Andrina i Frane Frleta -  Suzana Blečić - Robert Grubišić)                                                                                                                                  Joso Butorac

12.  LJUBAVI   (Andrina Frleta -  Suzana Blečić - Frane Frleta)     Andrina Frleta

 

13.  IMALA JE   (Lado Bartoniček -  Lado Bartoniček  - Lado Bartoniček)                                                                                                                                                      Lado Bartoniček

14.  NEKA MI TVOJE TELO REČE  (Suzana  Štefanić - Senka Laginja - A. Valenčić)                                                                                                                               Suzana Štefanić

15.  KOLAR   (Robert Grubišić - Senka Laginja - Robert Grubišić)   klapa Kamelija

 

16.  SKALIN   (Suzana  Štefanić -  Suzana Blečić - Aleksandar Valenčić)                                                                                                                                               Medea Market Sindik

17. NI NAN BILO SUJENO  (Damir Matetić - D. Matetić - D. Matetić/D'Beni Band)                                                                                                                          D'Beni Band

 18.  PULI MORA(Robert Grubišić -  Vjeko Alilović - Robert Grubišić)                                                                                                                                      Tea Vučak i Nikola Kolačević

19. NE TRIBAŠ SPATI SAMA (Daniel Moscarda - Daniel Moscarda - D. Moscarda)                                                                                                                       Daniel Moscarda

20.  ČA ĆE MI KI    (Aleksandar Valenčić - Suzana Blečić - Aleksandar Valenčić)                                                                                                                                                    Antea Hrelja

       

NAGRADE

1. NAGRADA PUBLIKE

PRIMORSKA ARIJA   Joso Butorac

(Andrina i Frane Frleta – Suzana Blečić – Robert Grubišić)


2. NAGRADA PUBLIKE

      MOJOJ ISTRIJANKI  Erik Balija

       (Erik Balija – Erik Balija – Mauro Giorgi)


3. NAGRADA  PUBLIKE

            NA PARAPETU Klapa Tić

      (Robert Grubišić – Zlatan Marunić – Robert Grubišić/Ivan Načinović) 


1. NAGRADA STRUČNOG OCJENJIVAČKOG SUDA

            LIPČA SU NJENA OKA DVA  Gianluca Draguzet

(Bruno Krajcar – Daniel Načinović – Janoš Feher)


2. NAGRADA STRUČNOG OCJENJIVAČKOG SUDA:

      SE DO KAD JE SVETA Nina Kraljić

 (Saša Markovski – Vjeko Alilović – Saša Markovski)

                                       

3. NAGRADA STRUČNOG OCJENJIVAČKOG SUDA

      NEKA MI TVOJE TELO REČE  Suzana Štefanić

 (Suzana Štefanić – Senka Laginja – Aleksandar Valenčić) 


NAGRADA ZA NAJBOLJI ARANŽMAN  dodjeljuje Radio Istra

Saša Markovski za aranžman skladbe “Se do kad je sveta” u izvođenju Nine Kraljić

 

NAGRADU ZA NAJBOLJEG DEBITANTA koju dodjeljuje Pomorski radio Bakar osvojila je Medea Market Sindik

 

NAGRADA "Nello Milotti" - ROŽENICE HR RADIO PULE  

 

NAGRADA "Zlatni mikrofon" HR RADIO RIJEKE ZA NAJBOLJU  INTERPRETACIJU  

Nina Kraljić za izvedbu skladbe “Se do kad je sveta”

 

NAGRADA »BESEDA« pokrovitelj:  NOVI LIST

            Imala je (Lado Bartoniček – Lado Bartoniček – Lado Bartoniček) u izvedbi Lada Bartoničeka

 

NAGRADA ZA NAJBOLJI TEKST nagradu Čakavskog sabora za najbolji tekst osvojio je Vjeko Alilović za tekst skladbe “Se do kad je sveta”




REVIJALNI PROGRAM


FESTIVALIJE


FOTO